Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Különbözik a két szemöldököm,...

Különbözik a két szemöldököm, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az egyik szemöldököm szép, dús, rendesen íves. A másik elég gyöszött, néhol ritka és sokkal vékonyabb. Kenegettem már ricinusolajjal, de javarészt megerősödött/meghosszabbodott és pár új szál lett, az is héba-hóba. A szebbet nem akarom kiszedni, hogy az is csunya legyen.. Elég nevetséges kérdés, de mit csináljak vele?:D
2013. nov. 4. 17:50
 1/7 A kérdező kommentje:
amugy kozmetikushoz is szoktam járni, ha már nem vagyok képes magamnak megoldani(havonta-2havonta), de most evvel nem tudna mit csinálni.A vékonyhoz próbáltam hozzárajzolni, de nagyon látszik..
2013. nov. 4. 17:52
 2/7 anonim ***** válasza:
szemöldökig érő fufru. az egyetlen megoldás
2013. nov. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pedig erre az egyetlen megoldás a rajzolt szemöldök, vagyis hogy kiegészíted a hiányos oldalt és a szép oldalt is átrajzolod. Mást nem tudsz csinálni, ez bevált módszer. Próbálj a hajszínedhez és szemöldöködhöz legközelebb álló színt keresni, így elkerülhető a műhatás.
2013. nov. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok. A bal szemöldököm tiszta béna, a jobb viszont nagyon tetszik. Ricinusoztam, de csak hosszabb lett, sűrűbb nem :/ Én minden nap fekete színű szemfestékkel egészítem ki, a hiányos részt. Szerintem hónapok kérdése, mire bedúsul.. persze ha be fog :/ Nagyon unom már minden nap ezt csinálni, de sminktetoválást nem szeretnék.
2013. nov. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szepen a válaszokat, próbálkozok még szépen 'kiegészíteni'.. fufrut nem szeretnék mert nagyon nem tetszik, meg egyébként is kevés hajam van. 3.:nekem is a bal szemöldököm a "béna" :D
2013. nov. 4. 18:26
 6/7 anonim ***** válasza:

Dettó ugyan ez volt a problémám néhány hónapja :D

A sminktetoválást nem ajánlom, jó pár ismerősömnek van, olyanok vele, mint egy elcseszett Barbie baba :D

Én ráadásul eléggé defektes vagyok, mert a barna szemöldökcerka túl világos, a fekete meg túl sötét volt... Nálam is a fekete szemfesték vált be, ha vékonyan és finoman kened fel, szép szürkés hatást érsz el vele (ha neked is ilyen a szemöldököd). Egyébként ott vannak a szemöldökcerkák, azokat is mértékkel alkalmazva abszolút természetes hatást érhetsz el! Néhány hónap (és ezt megelőző sokéves közdelem) után, most kijelenthetem, hogy majdnem egyformák :D Ennek ellenére még mindig használok szemhéjpúdert a szemöldökömre, karakteresebb tőle az arcom :) Sok szerencsét és türelmet kívánok! :)

2013. nov. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Látom nem egyedül vagyok:)
2013. nov. 5. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!