Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezzel a hajjal mit lehetne...

Ezzel a hajjal mit lehetne kezdeni?

Figyelt kérdés

Az a gáz,hogy a hajam

-hullámos

-sűrű (nagyon sűrű)

-erős

-nagyon-nagyon gyorsan nő

tudni kell rólam,hogy nekem a rövid haj áll jól,de ha levágatom 2 hét és már ugyanolyan ronda mint volt. Ezen lehetne segíteni valahogy ? Mondjuk valami módszer,vagy valami,hogy lassabban nőjön vagy valami tanács ,hogy mit kezdjek vele ?

15/F



2013. nov. 8. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Miből gondolod hogy a rövid haj áll jól? A legtöbb srác ezt képzeli, pedig nem igaz. Lány vagyok, de a legtöbb barátnőmnek és nekem is a hosszú, hullámos hajú pasik tetszenek. De nagyon ritkák sajnos. Szerintem próbálkozz hosszabb frizurákkal, elég sokféle van, valamelyik tuti jól áll neked is. Lassabban semmitől nem tud nőni a haj, szóval sok mindent nem lehet tenni. Képed nincs esetleg? Megmondanánk mi állna jól neked.
2013. nov. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
attól függ hogy fiú vagy vagy lány
2013. nov. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
oda van írva,hogy 15/F de (F=fiu)
2013. nov. 12. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!