Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek milyen hosszú haj...

Szerintetek milyen hosszú haj állna jól fiúknak? (többi lent)

Figyelt kérdés
Linkelnétek olyan fiú hajakat ami jól áll fiúknál hosszú hajra és nem emos vagy punk-os? Mit gondoltok róla?
2013. nov. 13. 16:14
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Hány éveske vagy?
2013. nov. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hosszabb hajból nekem csak az emo tetszik.16/L
2013. nov. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Én a nagyon hosszú, természetesre szavazok, HA nm kopaszodik az illető. Úgy furának tűnhet. ÉS ne fogd össze. Különösen szép, ha természetesen hullámos vagy göndör, vagy ha különleges a színe, pl. vörös vagy szőke. Az hogy konkrétan neked mi áll jól, azt nem tudhatjuk, mert nem látjuk az arcod.
2013. nov. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Csatlakozom a #3. válaszolóhoz. :) Annyi eltéréssel, hogy nekem a sötét tetszik igazán.

[link]

2013. nov. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem ez tetszik:

[link]

2013. nov. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát ha már mindenki linkelt, akkor én is:

[link]

Hmmm... fincsi szőkeség :)

[link]

Vörös baba... *nyálcsorgatás*

[link]

Hullámos hajú herceg... Egész nap fonnám, fésülném a haját :)

2013. nov. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nálam már az hosszúnak számít ami nem rövid, nem kell ahhoz vállig érnie. Ez érettebb fiúknak


[link]


[link]


Ez fiatalosabb és örök klasszikus


[link]


Ugyanez rövidebb fazonban

[link]


De a kis előreálló is szuper

[link]


Ezeket tudtam mondani hirtelen. A nagyon hosszú csak rockereknek áll jól meg akik nem lusták mosni. :D

2013. nov. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A 3. válaszolóval értek egyet! Növeszd meg rendesen! :)


29/L

2013. nov. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Remélem nem vágattad le a hajad vagy ha igen akkor növeszd vissza nekem is mindig beszólógattak piszkáltak a tuskó bunkó osztálytársaim évfolyamtársaim illetve más osztályokból ilyen kötekedő nagypofájú bunkó tuskó alakok sose értettem hogy miért piszkálnak mert csöndes visszahúzóckodó srác voltam engem is mindig piszkáltak a hajam miatt mikor rövid hajam volt frufrum volt abba kötöttek bele mikor rövid hajam volt frufru nélkül mert le volt vágva akkor abba kötöttek bele 2007 tavaszán megnövesztettem a hajam félhosszú hosszúra a hajam amit amúgy istenért sem vágatnák le pedig ápolom a hajam amúgy azért növesztettem meg mert metalhead vagyok és biztos hogy egy jó darabig nem fogom levágni amúgy meg állj ki magadért aki bunkóskodik nagyképűsködik annak nyugodtam húzz be üss állj ki magadért verd meg ezeket a tahókat fogj össze néhány haverral és intézd el ezeket a bunkó embereket akinek nem tetszik azt szard le nagy ívben és kit érdekel hogy elmúltak a 90-es évek amúgy meg a legtöbb embernek pont hogy fru fru félhosszú haj hosszú haj raszta haj lófarokba összekötött haj hátra fésült haj sokkal jobban áll mint a kopasz pár mm-es haj vagy a rövid zselézett tüsi haj amúgy meg a legtöbb történelmi korban a férfiaknak is félhosszú hosszú hajuk volt amúgy érdekes hogy a 60-as 70-es 80-as 90-es és 2000-es meg még a 2010-es évek elején sok férfi hordott félhosszú hosszú hajat raszta hajat csikófarokban hordott hajat meg fru frut miért hordanak mostanában kevesebben de kit érdekel nem fogok be állni a sorba.26/f
2018. máj. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!