Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete festett hajam van, és...

Fekete festett hajam van, és színes tincseket akarok az aljába, mi fogja be?

Figyelt kérdés
Nem szeretném szőkére leszívatni mert az így is elég rossz minőségű hajamat nem akarom tovább roncsolni:S. Fekete festett hajra tudom hogy se a hajszínező kréták vagy a kikopós hajszínezők se jók, de akkor mivel festhetnék az aljába élénk színeket?? (mint ezeken a képeken pl.: [link]
2013. nov. 14. 18:01
 1/1 anonim ***** válasza:

A képet nem jelenti meg.

Sajnos nem fogsz tudni színeket tenni bele,ha nincs szőkítve.:/ Más ilyen a hajszínező krétán kívül (bár az sem hat) Nincs. És akkor lesz szép élénk színes hajad,ha kiszőkíted és akkor sem elég egy picit,hanem nagyon szép szőkére kell,hogy intenzív színe legyen.:) Én kiszőkítem mindig magamnak és megéri.:) De szerintem akkor ha nem akarod,hogy roncsolódjon a hajad akkor mondj le az ötletről vagy szerezz színes póthajat.

2013. nov. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!