Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ettől a "rutinomtól" javulhat...

Ettől a "rutinomtól" javulhat a bőröm állapota?

Figyelt kérdés
Naponta 2 liter vizet iszot, szedek kovaföld kapszulát amiben cink és egyéb vitaminok vannak, és hetente egyszer dermofil pasztát használok ami pattanásos bőrre van. Hétfőn kezdtem el, és kíváncsi vagyok hogy ha hosszabb távon ezt folytatom szerintetek hatásos lesz-e? :)
2013. nov. 15. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
A víz biztos használ, de jó lenne tudni hány éves vagy, mert ha a kamaszkori hormonoktól olyan a bőröd, akkor aztán mindegy, sajnos, hogy mit használsz, vagy mit nem.
2013. nov. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
20 múltam már.
2013. nov. 15. 14:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Én mikor 3 litert ittam egy nap kb 2 hónapig akkor először csúnyább lett a bőröm, ürült ki a sok méreganyag a szervezetemből, de aztán pár hét elteltével sokkal szebb lett, mint előtte volt. Csak ezt nehéz tartani suliban/munkahelyen, nem lehet folyton pisilni rohangálni.
2013. nov. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Reggeli és esti arctisztítás!!!Semmiképpen sem alkoholos dologgal,minél természetesebb legyen. Arctej,manna szappan pl.

Heti egyszer arcradírozás,ami után házikészítésű arcpakolást teszel fel(pl méz)! Arcgőzölés is sokat segít.

2013. nov. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!