Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha van 3 heg az arcomon,1 hét...

Ha van 3 heg az arcomon,1 hét alatt megfelelő ápolassal mennyit javulhat? Friss hegek, nem év-vagy hónaposak.

Figyelt kérdés
2010. dec. 22. 22:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Én heghalványítóval kentem a karomon szerzett heget és 1 év alatt halványult annyit, hogy már csak akkor látszik picit (belilul vmennyire) ha fázom. :) (nem vagdostam magam, nem azért volt a heg)
2010. dec. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem is van az arcomon egy heg még 5.-es koromban volt de 1 hét alatt nem javul túl sokat :( mármint ha mély volt a seb, ha csak egy kis horzsolás volt akkor az 1-2 hét alatt eltűnik. Nekem nagyon mély volt a seb, elmentünk orvoshoz, utána elküldtek egy sebészhez össze nem kellett varrni, de kaptam rá krémet, de ilyen nagyon büdös fokhagyma szaga volt meg valami jódos fertőtlenítőt, és járni kellett negyed évig lámpázni, ez direkt olyan h ettől gyorsabban gyógyul a heg, de volt még mellette a fél arcom tele volt horzsolásokkal, de az azok utáni hegek hamar elmúlnak. :)
2010. dec. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!