Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen frizurát javasoltok...

Milyen frizurát javasoltok ovális arcformához? (kép lent)

Figyelt kérdés

Hasonló arcformám van: [link] De csak ehhez a képhez, nem vagyok túlsúlyos mint Adele, örökség az ovális de mégis kicsit szélesebb arcforma... És szemüveges is vagyok hozzá.

Milyen frizurát válasszak? Jelenleg derékig érő hajam van.


2013. nov. 17. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Vágasd lépcsőzetesre,de a vége maradhat derékig érő, a legrövidebb pedig érjen kb az állad és a vállad közé. és figyelj arra hogy ne lapuljon a fejedre, hanem legyen egy kicsit laza, a fejed tetején legyen egy kicsit magas, válaszd el oldalt. :)

Egyébként nekem is ilyen az arcom, és ez a hajam van amit az előbb leírtam és ez áll a legjobban, szerintem próbáld ki:)

2013. nov. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, kipróbálom :) Ez a lépcsőzetes vágás jó ötlet, ez még fel is dobná egy kicsit :)
2013. nov. 17. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!