Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Raszták benéznétek? Lenne...

Raszták benéznétek? Lenne néhány kérdésem.

Figyelt kérdés

1. 12.-én készült el a tincsem tudom hogy ez nem sok idő de egyáltalán nem filcesedik..hogyan segíthetnék rá?

a srác aki csinálta azt mondta hogy megmoshatom (horgolta, égette) 2x mostam meg sima vízzel..


2.Hol találok online raszta kiegészítőket?


3.Esetleg egyéb tanácsot is szívesen fogadnék. :)



2013. nov. 22. 19:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

most egy tincsről van szó, ha jól értettem ugye?

leszögezném, nem nekem van raszta hajam (csak egy tincsem van), hanem a barátomnak, neki már vagy 10éve.

ő ugyan úgy mossa a haját, mint bárki más, persze nem olyan sűrűséggel. én a tincsemet a saját hajammal együtt heti 3szor mosom meg, vagy heti 2szer, ez a hajamtól függ, hogy mennyire igényli a mosást.

a filcesedésre a következőképpen tudsz rásegíteni, bár szerintem felesleges, az idő úgyis megoldja, de: szappanos (nem tusfürdő, rendes szappan kell hozzá) meleg vízzel dörzsölheted, nemezelheted, mert a haj hasonló tulajdonságokkal rendelkezik, mint a gyapjú. bevizezed a tincset, felhabosítod a szappant a kezeden és dörzsölőd a tincset, de mindenképp langyos, vagy meleg víz kell hozzá, hideggel nem jó.

az, hogy raszta kiegészítőket hol találsz, arra nem tudok válaszolni.

2013. nov. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nekem is csak egy tincsem van és imádom! :)

Éértem.. heti 2x szoktam hajat mosni de zacskóztam eddig hogy minél kevésbé jöjjön szét.. de lehet hogy most hagyom egy hónapig kb. (figyelek rá h azt a tincset ne érje víz..)

Hátha rásegít.. :)

2013. nov. 22. 20:23
 3/12 anonim ***** válasza:

épp ez az: ha jól van meghorgolva nem fog szétjönni, nem kell ennyire félteni :D

mossad nyugodtan együtt a saját hajaddal, nem lesz neki semmi baja.

2013. nov. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Jólvan csinálva csak a srác aki szokta csinálni (tőlem) soha nem fogad el pénzt és már sz.r kéregetni hogy nézegesse..:s +most nem is nagyon vagyunk jóban..
2013. nov. 22. 20:55
 5/12 anonim ***** válasza:

ha veszel egy kicsi horgolótűt, akkor magadnak is tudod javítgatni.

azt meg te is látod, hogy tömör, vagy sem. hidd el, nem kell ennyire foglalkozni vele. ha jó tömör, akkor nem fog szétjönni.

2013. nov. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Oksi. köszönöm!

Ha esetleg van bármi amit szívesen megosztanátok velem a rasztával kapcsolatban szívesen fogadom!

2013. nov. 22. 22:02
 7/12 Erika.Kelemen válasza:
Nekem van egy itt élő afrikai (etióp) barátnőm, aki raszta fonásokat is csinál. Sok munkáját láttam, nagyon szépen dolgozik! Szerintem kérdezd meg vagy őt vagy valakit aki, tényleg profi ebben a témában. A lányt egyébként Tamarának hívják és a József körút 77-79.-ben dolgozik a Corvin negyednél. Próbáld meg a tanácskérés az nem kerül semmibe:)
2013. nov. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

120 km-re van tőlem. :')

De köszönöm.!

2013. nov. 23. 16:48
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia! Ne haragudj, hogy itt teszem fel a kérdést, de mi az hogy égette? Ez mit takar pontosan? :O

Egyébként ez még nagyon kevés idő. Nekem 3 hónapja van és még mindig van 1-2 tincs ami puhább. Majd alakul:)

2013. dec. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hátőő.. a végénél meggyújtotta a hajam leégtek a kiálló szálak.. de egyébként nemtom mi volt a célja vele.:D
2013. dec. 23. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!