Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete a hajam és valamit...

Fekete a hajam és valamit változtatni szeretnék rajta. Arra gondoltam hogy be fogom melírozni. Szerintetek csúnya fekete haj melírozva?

Figyelt kérdés
2013. nov. 23. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen színt akarsz bele?
2013. nov. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szőkét vagy vöröset.:)
2013. nov. 23. 21:16
 3/8 anonim ***** válasza:
A melírozott haj úgy, ahogy van csúnya.. Nekem már akkor sem tetszett, amikor még divatos volt. De persze ez csak az én véleményem.
2013. nov. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Pár éve még barna volt a hajam és úgy volt benne szőke melír de befestettem feketére(amit azóta is bánok)az úgy nagyon tetszett!De most félek hogy fekete hajjal csúnya lesz a melír.
2013. nov. 23. 21:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a feketébe maximum vörös nézne ki jól, szőke nekem nem tetszene.
2013. nov. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerintem is szebb a vörös.
2013. nov. 23. 21:36
 7/8 anonim ***** válasza:
37%
pont melirral szokták világositani igy az egészséges a hajnaka a világositás. De en szökét akarj hanem barnát de jó a vörös is. Természetesen le kell szivatni hozzá és utána be kell festeni. Viszont a vörös az olyan hoyga zt eltünteni nem lehet egykönynen ha mégsem akarod... Azt csak lenöveszteni lehet.
2013. nov. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát az sem lenne rossz ötlet!Jó lenne megszabadulni a fekete színtől és világosabbat kapni.És fekete hajba szép a barna szín?
2013. nov. 23. 22:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!