Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki próbálta már vodkával...

Valaki próbálta már vodkával eltávolítani a hajáról a hennát?

Figyelt kérdés

Angol oldalakon találtam csak erről infót,állítólag a vodka az egyetlen ami képes eltávolítani a hennát a hajról.

Egészen véletlenül nincs köztetek valaki aki megpróbálkozott ezzel a művelettel? Ha igen,eredményes volt?


Ha valakit érdekel majd írok beszámolót,ugyanis én teszek egy próbát vele. Szeretném visszakapni a sötétszőke hajszínemet,ami most a henna+indigo kombótól sötétbarna(C vitaminnal már sikerült rajta világosítani valamennyit).


2013. nov. 25. 22:38
 1/6 anonim válasza:
Engem nagyon érdekel O.O mindenképpen számolj be róla. Én is hennával festettem a hajam egy évig, de egyszerűen nem szeretem a színét. inkább mérgezem magam. Egyébként a henna is káros, rétegekben tapad meg a hajon, azért is egyenesít, és igenis beleavatkozik a hajszerkezetbe. Mindegy, várok most két hónapot, aztán befestem
2013. nov. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én nem ajánlom hogy ráfess. A hennában kénsó van,és ha oxidációs hajfestékkel érintkezik az egész hajad leég,olyan lesz mint egy elcs*eszett szőkítéskor.

Figyelj,én csak annyit csináltam hogy áttértem a natúr házi hajápolókról vegyiekre(abból is a jobbik fajta,kevés káros összetevővel,gyógynövény is van benne) és már ettől töredezett lett a hajam,ahogy érintkezett a hennával!

Szóval én nagyon nem ajánlom,tehetsz vele egy próbát,de lehet hogy nagyon megjárod...


Amint kipróbáltam a vodkás módszert beszámolok az eredményességéről!

2013. nov. 29. 17:31
 3/6 anonim válasza:
csinálok egy próbatincset.neked hogy sikerült az eltávolítás?
2013. dec. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Engem is érdekelne, hogy beválik-e ez a vodkás módszer. Én is ugyanezzel vagyok nagy dilemmába, hogy a sötétszőke hajszínemet szeretném visszakapni. Egy éve nem volt hennázva már, vártam hogy kopjon, de inkább egyre vörösesbarna árnyalata van, mint hogy világosodna. És a lenövésemmel meg már elég csúnyán néz ki. Derékig ér a hajam így nem várom meg hogy teljesen lenőjön, és levágjam. Arra gondoltam, hogy egy világosabb színű hennával befesteni? Vagy a sötétre nem fogna rendesen?
2014. jan. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
befestettem a hennázott hajam vörösre, és semmi baja sem lett
2014. jan. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Tudom, hogy kicsit régi már a kérdés, de végül bevált a vodkás dolog? Én elég sokáig festettem hennával a hajamat, nagyon szerettem, szupergyorsan nőtt, dúsúlt. Aztán lenövesztettem és levágattam a végét. Most rövid a hajam, gondoltam, befestettem megint, de most valahogy nem tetszik a színe, szeretném visszakapni az eredeti hajamat. Most a lenövesztéssel nem akarok kísérletezni, ugyanis április végén lesz az esküvőnk, és elég gáz lenne addigra... Ha nincs más, az esküvőre befestem megint, aztán utána növesztgetem... De ha ez a vodkás dolog bejön, kipróbálom!
2017. febr. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!