Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Barna hosszú hajam van, de...

Barna hosszú hajam van, de eléggé tönkrement. Abban gondolkodom, hogy levágjam. Gondolkodom a fiús stílusban is. Fiúk, férfiak, nektek milyen rövid hajak jönnek be? Linket légyszi (persze lányok is válaszolhatnak) 23/L

Figyelt kérdés

2013. nov. 26. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
attól függ milyen formájú az arcod :D így látatlanban nem lehet használható tanácsot adni...
2013. nov. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Deliverance ***** válasza:
Jó lenne, ha leírnád, hogy milyen a fejformád vagy hogy mennyire lányosak a vonásaid. :)
2013. nov. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért nem vágatsz "bob hajat"? Szerintem azzal nem lehet befürödni, nekem is olyan van, mindenki imádja.:) Sokféle változata van, könnyen megtalálhatod az arcformádhoz illőt. [link]
2013. nov. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én fodrász vagyok és nekem is az a véleményem, hogy arcformától függ. Egyébként én a helyedben kipróbálnék egy jó rövid fazont.

Ez pl. egy jól felnyírt fiús stílus:

http://www.youtube.com/watch?v=egwvAyIeh-g

2013. nov. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hátul felnyírtat nem hiszem, hogy bevállalnék.
2013. nov. 27. 14:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ez a felnyírt azért szerintem elég gáz.
2013. nov. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!