Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez mitől van és hogy szabadulj...

Ez mitől van és hogy szabaduljak meg tőle?

Figyelt kérdés
Nemsokára 15 éves leszek és egy ideje észrevettem, hogy apró, vékony rózsaszínes, lilás erek jelentek meg a combomon. Az elején tényleg 1-2 volt elvétve. Aztán a jobb combom külső felén lett egy nagyobb folt. Inkább a jobb combomon van. Akkor nagyon látszik, ha fázik, de melegben van akkor nem annyira vészes. Múltkor mentem a háziorvosomhoz és ahogy vártam, hogy behívjanak eszembe jutott, hogy megkérdezzem, hogy ez mitől van. Mondtam is neki, de csak annyit mondott, hogy hormonális zavar, majd elmúlik és még azt mondta, hogy kenjem Baba testápolóval egy héten egyszer. De nem múlik el, van hogy újabb jön. Nagyon zavar. Azt szeretném tudni, hogy ez mitől van és tudtok-e mondani valamit, amivel el tudom tüntetni?

2013. nov. 28. 17:11
 1/2 anonim ***** válasza:
elpattantak az erek, nem lehet, hogy picit túlsúlyos vagy? :( azellen sajnos semmit nem tudsz tenni :\
2013. nov. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De egy picit túlsúlyos vagyok, de már lassan egy éve heti háromszor másfél órában rendszeresen edzek.És ez idő alatt fogytam is. :) Akkor azt mondod, hogy már soha nem lehet szép lábam? :(
2013. nov. 28. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!