Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szabaduljak meg tőle?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szabaduljak meg tőle?

Figyelt kérdés

3 hónapig együtt voltam egy sráccal, de nagyon nem volt jó, egyáltalán nem lettem szerelmes. 3 hete szakítottam vele, de nem hajlandó tudomásul venni, állandóan hívogat, ír facebookon. Szerinte megérdemelné, hogy adjak neki még egy esélyt. Viszont én semmi esetre sem akarok újra összejönni vele, annyira rossz volt ez a pár hónap. Ő viszont nagyon elszántnak tűnik, ragaszkodik hozzám, hiszen én voltam az első barátnője. Sajnos egyáltalán nem veszi figyelembe az érzéseimet. Megmondtam neki, hogy boldogtalan vagyok mellette, mégsem hagy békén. Szörnyen érzem magam. Inkább meghalok, mintsem kibéküljünk.

Még éveken át találkozni fogunk minden nap, ugyanis egy helyen dolgozunk. Ezért sem akarok bunkó lenni vele, fájdalmat okozni neki, de már nagyon bosszant. Szerintetek hogyan tudnám elérni, hogy hagyjon békén?

21/L


2013. júl. 19. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy,ha bunkó leszel és megbántod! :D
2013. júl. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha a normális szóból nem ért, muszáj erélyesen vagy bunkón beszélni vele.
2013. júl. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Látszik, hogy kezdő.

Próbáld meg még egyszer megmondani szépen neki, ha végképp nem megy akkor kénytelen leszel szigorúbb lenni, és durvábban elhajtani. Ne hagyd, hogy zaklasson.

2013. júl. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!