Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A ricinus olaj tényleg besötét...

A ricinus olaj tényleg besötétíti az EREDETI szőke hajat?

Figyelt kérdés
Mindenképpen szeretném kipróbálni, mert csak jókat hallottam róla, és eredeti szőke hajam van. Akik eddig mondták hogy beszínesíti, festett szőkék voltak. Igaz ez az eredetire is?
2013. nov. 29. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Leginkább vöröses lesz tőle, de sötétebb is lehet valamivel. Eredeti hajon főleg, festetten nem mindig változtat.

Amúgy meg a hajra nem ricinus való, azzal semmit nem fogsz elérni, csak hogy mindig büdös lesz a hajad. Ha száraz a hajad vagy bármi hasonló gondod van akkor argánolaj vagy kókuszolaj a megfelelő rá. Vagy hajápoló szerek amik ezeket tartalmazzák.

2013. nov. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2013. nov. 30. 11:04
 3/3 anonim válasza:
Nekem is eredeti szőke hajam van , ( nem festem ) de abszolút nem változott a hajam színe :)
2014. jan. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!