Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinus olaj. Infót kérnék?!

Ricinus olaj. Infót kérnék?!

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szeretnék venni ricinus olajat a szempillamra és a hajamra. Szeretnék olyan válaszokat aki már kipróbálta, és segített is a haj növekedésében. Vagy hogy használ-e a hajhullás ellen. Jólenne egy két tipp is a használatról.

17/L


2013. nov. 28. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
32%

Szia!

Én használtam egy időben (sajnos mostanában elég elfoglalt vagyok így nincs időm a pakolásokra).

Használ! A növekedést mondjuk nem tudom, mert nekem amúgy is gyorsan nő a hajam, de mind a szerkezetén (nagyon töredezett volt a vége), mind a hajhullás ellen tökéletesen javított és bevált!!


Én 2 féleképpen használtam:

Vagy csak simán felkentem a hajvégeimre, ami a kezemen maradt azt meg a tövére és becelofánoztam, ráraktam egy törölközőt is. A meleg hatására jobban kifejti a hatását.


A másik pedig az volt,hogy olíva olajjal és mézzel kevertem össze, és úgy raktam a hajamra, ez is nagyon jó hatással volt rá.


Mind a kettőnél a lényeg,hogy minél tovább hagyod fenn, annál jobb a hatása.

Ha kifejezetten a hajnövekedés miatt szeretnéd használni,akkor inkább a tövekre kend!

Remélem segítettem

2013. nov. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Hajra jó, én is használom, igaz nem mindig. Puhább, könnyebben kezelhető lesz a hajad tőle. Szempillára még nem próbáltam, de szerintem este rakj a szempilládra, majd reggel mosd le. Vigyázz ne kerüljön a szemedbe.
2013. nov. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
én szempillára használtam, nem osztott, nem szorzott.. keress egy kifogyott szempillaspirált, jól takarítsd le, azzal tökéletesen fel lehet vinni.
2013. nov. 29. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat:) Sok segítség :) Akkor énis veszek és kipróbálom :3 (Ment a zöld kézecske :) )
2013. dec. 1. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!