Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány éves kortól lehet hajat...

Hány éves kortól lehet hajat festeni, hogy ne egyen senkinek baja belőle? (barnáról vörös) 15/l

Figyelt kérdés

2013. nov. 30. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Az a helyzet,hogy ez minden életkorban rossz.Engem is lebeszélt a fodrászom(illetve anyut),én gesztenyebarnából akartam vörösre.Ne festesd be,tönkremegy az egész hajad.Kihullik a fele,töredezni fog,soha nem lesz már egészséges.15/L
2013. nov. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

"Ne legyen senkinek baja belőle" Rajtad kívül kinek lehetne baja? Ha anyud engedélye nélkül fodrászhoz mész, akkor max a fodrásznak még, de akkora hülyeséget csak nem csinálsz...


Nem visszafordíthatatlan dolog, ezt szögezzük le az elején. Csak valami borzasztó sokáig tart. A haj megnő, lenő, ott egészséges lesz, ha nem roncsolod el borzasztóan, ami persze könnyen megeshet. Nekem 13 évesen volt a hajam fele barnáról vörös, azóta volt már ott élénkpiros is szőkítéssel, meguntam, vissza barnára. Kétszer festettem, még mindi picit világosabb és rosszabb a minősége, mint annak a 10 centis lenövésnek, amennyit azóta nőtt. -Szerencsére nem látszik. De nem bántam meg, imádtam a piros hajam. Sose volt hosszú, úgy voltam vele, hogy akár rövidre is levágatom, ha durva a helyzet.

Az igaz, hogy a hajfestés jelentősen ronthat a hajad minőségén, szóval ilyen fiatalon kérdéses, hogy megéri-e. Nekem a végefelé olyan száraz volt, hogy a festék be se fogta, és most barna haj felüdülés :D

Azt tanácsolom, hogy beszéld meg anyuddal, és ha nem áll rosszul hozzá, akkor gondold át alaposan, hogy belevágsz-e. Nem beszéllek le festett hajjal, de tapasztalatból mondom, hogy gondold át, én pár hónapot mindig hagyom érdlelődni az új dolgokat :)

2013. nov. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Baromság. 13 éves korom óta festem a hajam. Sose lett semmi bajom tőle. Nem lesz száraz, töredezett a hajad, ha nem vasalod. Menj el egy drogériába, vedd meg a neked tetsző árnyalatot, ha hosszu hajad van,kettőt. Anyud otthon befesti, vörös leszel. Ámen. Nem a festèktől roncsolódik a hajad, hanem attól,ha nem ápolod megfeleően. Használj pakolást és balzsamot.
2013. nov. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a szőkitéstől roncsolódik a hajad, ha egészséges a hajad, akkor még attól sem... a mai festékektől aztán nem :D Fenékig érő hajam van, kilencszer volt már festve, volt vörösesbarna, fekete, szőke, minden és mindig csak pár centit vágattam a végéből és semmi baja nincs a hajamnak :D
2013. nov. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!