Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kellene egy kis segítség...

Smile*-* kérdése:

Kellene egy kis segítség (vörös haj)?

Figyelt kérdés
Eredetileg barna hajam van és befestettem vörösre.Egyszeri festés volt...mivel tudnám koptatni a színét??Hallottam almaecetről,meg több mosás átmenetileg kiszedi.Ez igaz?Valami házi praktika???

2013. nov. 23. 09:25
 1/7 anonim válasza:
Csak teljes lenövesztéssel tudsz a vöröstől megszabadulni.
2013. nov. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hülyeség amit az első ír.

Az alma ecetet még nem próbáltam,

de vörös hajam van évek óta, és (sajnos) elég hamar megkopik (függetlenül attól, hogy sötétebb-lilásabb vörös, vagy tűz vörös).

Nekem kb. 2 hónap után úgy megkopik, hogy szinte nem is látszik, hogy festve volt.

2013. nov. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
uh,köszönöm,már azt hittem tényleg csak lenöveszteni tudom..:)
2013. nov. 23. 11:28
 4/7 anonim ***** válasza:

A vörös tényleg nagyon hamar lekopik, de elég makacs szín is, több ismerősömnek is nehéz volt tőle megszabadulnia. Nekem sötétvörös után piros lett szőkítéssel, még két feketebarna festés után is vöröses, bár az lehet már csak a szőkített haj miatt alatta.


De olyanról amilyen most neked festés után, hamar kopni fog, majd akkor megláod, mit szólsz hozzá. Egyszeri festéssel amúgy sem olyan visszafordíthatatlan.

2013. nov. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
tegyél Samponodba szódabikarbónál meg egy kis citromlevet. attól le fog kopni hamar. csak jól balzsamozd be utána
2013. nov. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
amikor régen nekem is ez volt a problémám, hamvasító sampon sokat segített. Rajta kell hajmosásnál hagyni a hajon 10 percet kb. Schauma lila színű sampon volt.
2013. dec. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
uu nagyon szépen köszönöm a válaszokat,nagyon sokat kopott a hajszínem és így most még tetszik is..:)
2013. dec. 23. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!