Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van ra valami megoldas vagy...

Van ra valami megoldas vagy az en hajamnak szimplan rossz? (bovebben lent)

Figyelt kérdés
Vettem eredeti kokusz olajat de rakemenyedik a hajamra!!!!!!!!! Hajmosas utan meg borzalmassan kemeny a hajam es szaraz tole!!!!!! Es mindenkinek a csaladomba!!!! Tudtok ra valami megoldast??? Vagy haggyam es forduljak argan olajhoz??

2013. nov. 30. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
A "hagyjam" j-vel van és nem egy vödörrel kell rátenni, hanem csak annyit, amennyit beszív a hajad. Akkor nem keményedik rá, nem lesz zsíros tincses hatású tőle. Zsírosodásra hajlamos hajnál érdemes csak a hajvégekre.
2013. nov. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Helyesírási szótár nincs otthon?
2013. nov. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A kókuszolaj nem rossz a hajnak. Szerintem hülyén használod. Csak egy keveset kell belemasszírozni a hajhosszba. A kókuszolaj 24 fok alatt megdermed, ez az egyik tulajdonsága. Azt meg nem hiszem el, hogy egy olajtól száraz lesz a hajad. Én is használtam évekig, ahogyan sok barátnőm is tette, de azt, hogy kiszáradna a haj tőle.. egyikünk sem tapasztalta. Szerintem szimplán száraz a hajad, és már nem segít rajta az olaj sem.

De ha úgy gondolod, a kókuszolaj a hibás, akkor próbálj ki más olajakat, pl az argánolajat, ahogyan azt írtad. Az az egyik legjobb olaj a hajnak, bár elég drága sajnos.

2013. nov. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Utolso!

Igen,sajnos rengeteget raktam ra es raadasul nem is tatottam melegen a hajamat :(

2013. nov. 30. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!