Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk! Hogy állítjátok be a...

Fiúk! Hogy állítjátok be a hajatokat olyanra, mintha száraz lenne, de közben mégis jól áll, kicsit egyben is van?

Figyelt kérdés
Nekem nem igazán sikerül :) De gondolom nem csak annyi a trükk, hogy zselét/waxot/hajlakkot rakok rá :)
2013. nov. 30. 21:58
 1/5 anonim válasza:

Én anno, amikor zseléztem (most kicsit hosszabb hajam van, és vasalom), a zselézés után megszárítottam, és kész. Ha kellett akkor 3-4 napig is úgy állt (nagyon lassan zsírosodik a hajam), ha meg szétjött, elég volt csak odafésülni, és már ugyanúgy maradt.

Sokan nem így csinálják, és sírnak, hogy nem áll meg a hajuk, meg, hogy olyan mintha vizes lenne. :D

2013. nov. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Heló!


Fásü és hajszárító. Ne legtöbbször csk a kezemmel igazgatom, és kész. Ne mem használok semmit, se zselét, se vaxot... Az egész attól függ, mennyire "erős" a hajad.

Az is használ, ha "szoktatod" egy bizonyos beálításhoz.

2013. nov. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Aha, holnap akkor kipróbálom a hajszárítóval, szerintem viszonylag erős végülis, csak az zavar ha már olyan 4centi, nem tudom csak zselével beállítani, mert folyton hátra hajlik XD
2013. nov. 30. 22:28
 4/5 supra01 ***** válasza:
Nekem is ilyen a hajam, de a wax segített, úgy áll, ahogyan akarom.
2013. dec. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bizony ahogyan az első írta a nedves hajra egy kis zselé és beszárítani. De figyelj arra hogy ne vizes hatásúzselé legyen hanem például a lila taft. Csak nem szabd túlzásba esni a mennyiséget illetően. Ha buliba mész akkor egy lehelletnyi lakk mehet még rá és akkor tuti :)
2013. dec. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!