Pattanás kérdések?

Figyelt kérdés

bocsánat,de több kérdésem is lenne.

1: Az miért van ,és hogy tudnám helyrehozni,hogy mikor BB krémet használok,egy idő után (fél vagy 1 óra után) olyan mintha lehámlana az arcom,mármint a krém? Ezzel mit tudok kezdeni?

2: Pattanási hegeket házilag el lehet tüntetni? 14 éves vagyok ezért ileneket hogy szoli vagy stb ne ajánljatok kérlek:)

3: 3 pattanás volt az arcomon,nagyok,és fehérek. Nagyon zavartak ezért kinyomtam őket de úgy látszik a helyére hegek keletkeztek,és miközben aztnéztem,észrevettem,hogy az arcom több részén olyan,mintha elhalt volna a bőr,vagy nem is tudom,hogy mondjam.

4: Pattanások ellen mit tudok kezdeni házilag?mert rengeteg krémet kipróbáltam már de napról napra több pattanásomvan.



2013. nov. 30. 23:25
 1/6 A kérdező kommentje:

jaj és egy leemaradt:

5: Az államon kozmetikus nyomta ki a pattanásaim,de már régebben(1 évekb)és azóta piros az egész állam. ez el fog tűnni valaha is vagy már nem?

2013. nov. 30. 23:31
 2/6 anonim ***** válasza:

1, Gondolom rossz minőségű a BB, nekem is ez volt a Helia D-vel.

2, Én a hegeket leginkább aloe verás és egyéb sebgyógyító (neogranormon, bepanthen) termékekkel kenegettem, segítettek felgyorsítani a folyamatot. Ne szedd le soha a varrt, mert egy élet alatt sem fog begyógyulni teljesen.

3, Fejtsd ki, mit értesz elhalt alatt.

4, Házilag elvileg a paradicsomos pakolások segítenek, illetve a már kinőtt pattanásra lehet kenni fogkrémet, az visszahúzza, leszárítja. Viszont én még mindig a gyógyszertári termékeket ajánlom, pl. Bioderma, Vichy, La Roche. Drágábbak, de nagyon jók, bőrgyógyászok is szokták javasolni.

2013. dec. 1. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
5, Nem tudom elképzelni, hogy egy évig fennálljon bőrpír egy szimpla kozmetikai kezelés, nyomkodás miatt, szerintem itt más van a dologban. Azért egy próbát megér, kend be zsíros, pattanásos bőrre való hidratálóval naponta 1 vagy 2 alkalommal, ezek általában lehúzzák a gyulladást és a bőrpírt is.
2013. dec. 1. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 fenyleny válasza:

1.Ez azert van mert a legtöbb krem , termek olcso elöallitasu, ez azt jelenti szintetikus anyagokat tartalmaz , keves hatoanyaggal.magyarul, köolaj es szilikon, parafinok helyettesitik a zsirt,olajat.Igy, ez borzasztoan szaritja a bört es egy filmreteget hagy maga utan, amitöl a böröd nem lelegzik.Tönkre teszi a ph-at a börnek.Tanacsolom e helyett hasznalj naturkozmetikumokat, amiben csak termeszetes anyagok olajok vannak.Bio boltba kapsz.

2. Ne nyomkodd magad soha otthon, mert heges lehet a böröd,csak kozmetikussal.A hegeket hazilag nem lehet el tüntetni, ha nem jarsz szoliba vagy napra magatol elmulhat, vagy kenegesd neogranormonnal.

3. elhalni hülyeseg nem hal el a bör.

4. arc mosashoz hasznalj natur szappant kecsketejböl vagy fekete szappant.utana mosd at tengerisos vizzel.(1 fel pohar vizbe 1 evökanal tengeri sot tegyel:vattapamacsal mosd at az arcod)az ilcsi kozmetikumoknal talalsz megfelelö kremet is.(kozmetikusnal)

Üdv,

2013. dec. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a gyors valaszokat.:-) Akkor nem elhalt csak Nagyon kemeny a kinyomott pattanas helyen.
2013. dec. 1. 12:27
 6/6 fenyleny válasza:
valoszinü, de menj el egy jo kozmetikushoz, aki reg van a szakmaba...es ilcsivel dolgozik, vagy natur dolgokkal..
2013. dec. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!