Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hatékony szőrtelenítési...

Hatékony szőrtelenítési módszerek?

Figyelt kérdés
Még csak 1 éves vagyok, de már erős szőrzetem van. Elinte kozmetikushoz járta, de a pénz, távolság és idő miatt, valami mást akartam kipróbálni. Borotva gondolata fel sem merült, hideggyantával próbálkoztam, ami a lábnál bevált, de a hónaljaknál már hiába kínoztam magam, sokat nem ért. Találtam itthon egy régi (használatlan :D ) epilátort, de nem mertem hónaljra alkalmazni (ne tekintsétek butaságnak, de azt írta, csak lábra lehet), csak lábon, ott viszont nagyon fájt, ámde ellenben nem vitte le rendesen. Akkor most mit használjak?

2013. dec. 1. 09:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Vegyél normális gyantát, ne márkás hülyeségeket és azzal szedd le vagy kérj meg valakit otthon. Vagy spórolj pár milliót és lézeres szőrtelenítésre menj el jó sokszor.
2013. dec. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Biztató kilátások :D "Normális gyantát" hol, mennyiért, hogyan? Bocs, de sajnos nem vagyok valami tájékozott ezen a téren.
2013. dec. 1. 10:09
 3/5 anonim ***** válasza:
cukorpaszta az jó. már az első alkalommal leszedi a szőr 70 százalékát, tehát csak a 30 százalék nől ki újra. azt megint le cukorpasztázom, majdcsak eltűnik minden szőr.
2013. dec. 5. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fodrászkellékesnél lehet venni patronos, zöld színű mezei gyantát, ami sokkal olcsóbb és ezerszer jobb.


Cukorgyanta is jó, csak nehéz elkészíteni és megtalálni a megfelelő arányokat, de ha egyszer sikerül, akkor nyert ügyed van. 1. voltam.

2013. dec. 5. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2013. dec. 10. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!