Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a Garnier...

Mi a véleményetek a Garnier Pure Active pattanás csökkentő tonikról? Az úgy jó ha előtte bekenem az arcomat Tini tonikkal és után kicsit később meg ezt?

Figyelt kérdés
Előre is köszi!!
2013. dec. 2. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egy normál tonik, nincs semmi extra hatása, én is ezt használom jelenleg (mondjuk én az arclemosó zseléjével meg a pattanástalanító golyós bizgentyűvel együtt). Nem rosszak, de krém kell melléjük, mert szárítanak.

Reggel és este bőven elég tisztítani az arcod, ne törölgesd folyton tonikkal, attól csak még zsírosabb lesz, meg még pattanásosabb.

2013. dec. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Milyen krémet?
2013. dec. 2. 18:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Valamilyen hidratálókrém. Én a L'Oreal Triple Active Fresh-t szeretem, de ami neked beválik.
2013. dec. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2013. dec. 2. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!