Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Állandóan begyulladnak a...

Állandóan begyulladnak a lábamon a szőrtüszők. Epilálástól főleg, de még a borotvára is érzékenyen reagál. Mit tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
2013. dec. 2. 22:05
 1/3 anonim válasza:
próbáld meg a gyantát, hátha :9 utána rögtön kend be ilyen gyógynövényes direkt gyantázás utáni krémmel vagy sprayvel, gyógyszertárban tudsz venni :)
2013. dec. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a problémám sajnos. Legutóbb a teafaolaj vált be: a testápolóba raktam 1-2 cseppet (annyiba, amennyit éppen a magamra kenek, egyszerre kb. egy evőkanálnyi), azzal kentem az epilált bőrrészt. Eddig 2x csináltam így, van 1-2 szőrbenövés, de az semmi ahhoz képest, ahogy előtte kinéztem epilálás után pár nappal (akkor volt szőrbenövés, gyulladás, viszketés, hámlás, stb., gyantánál ugyanígy). Szóval egyelőre maradok ennél :)
2014. márc. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi!!
2014. ápr. 26. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!