Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csókolóztatok már olyan...

Csókolóztatok már olyan lánnyal akinek volt egy kicsi bajussza? Annyira nem látszik csak közelről. és ha igen akkor érződött hogy szúr vagy valami? Vagy nem éreztetek semmit? (Fiúk válaszát várom)

Figyelt kérdés
2009. nov. 22. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát a női bajusz az inkább csak ilyen szőkés pihe, az meg totál nem érződik, mivel nem szúr. Pont ezért nem szabad borotválni ott, mert akkor szúrna.
2009. nov. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja értem ... :) én csipesszel szedem mert azért zavar akármennyire is csak kicsit látszik!! attól szúrni fog?
2009. nov. 22. 22:14
 3/6 anonim válasza:
Ha mindig kiszeded nem, de egy idő után lehet megerősödik és ha nem szednéd ki szúrna, de egyébként jó ha kiszedsz mindent, így legalább fényben sem látszik.;)
2009. nov. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
nemszúr az sehogyse. egy lánynak az arcán (hacsak nincs vmi hormonbaja) sosem lesz olyan erős a szőre mint mondjuk egy pasinak. ezért a hormonok a felelősek, és mivel nők vagyunk, az arcunkon nemlesz férfiborosta. ha borotválod, akkorsem.
2009. nov. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jó rendben :) Hát megpróbálom mindig kiszedni ha kinő :) csak ettől féltem hogy érződni fog mert akivel csókolózni akarok az nem az a szakállas... ha az lenne nem érdekelne csak félek hogy milyen ciki ha én szúrnám nem pedig ő engem! XD de megnyugodtam köszi szépen nektek :D
2009. nov. 23. 16:59
 6/6 anonim ***** válasza:
A férfiak bőre vastagabb az ilyen semmi pihéket nem érzik...
2009. nov. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!