Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy állna egy göndör hajú...

Hogy állna egy göndör hajú lánynak a frufru? Nem az oldalas. én egyenesítem a hajam. De visszatart, hogy felfele göndörödne, és elég viccesen néznék ki. de esetleg ha lakkoznám. Nagyon béna lenne? Ja. Az arcformám ilyen szív és kerek között van :D

Figyelt kérdés
2009. nov. 23. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jól néz ki.Olivia Lufkin haja is így van megoldva a Little Pain című klipjébe,és eszméletlen helyes ez a haj!Csak jól fixálni kell a frufrut hogy ne göndörödjön fel.
2009. nov. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem göndör, hanem picit hullámosodik a hajam, frufrum van, szemöldökig érő, tömött. Nincs vele nagy macera, egyenesre szárítom, ha kell vasalom.

Persze ez napi meló, kérdés akarsz e vele ennyit szenvedni. Amíg nem volt frufrum nem volt baj ha hullámosabb volt a hajam, most minden reggel meg kell egyenesre csinálni.

2009. nov. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
biztos jól állna, deee azért tarts magadnál hajcsattot, ha esetleg elkezdene esni az eső :D
2009. nov. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

háát.. minden reggel szenvedek vele így is :D

mindennap kivasalom... az egészet.. és még a suliba is.... nagyon durván függő vagyok

ami elég gáz. mert tönkre ment a hajam :(

2009. nov. 29. 19:01
 5/5 anonim ***** válasza:
[link] ... nézd meg ezt a csajt ... pl neki nagyon jól áll :D
2011. júl. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!