Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Természetes göndör haj és...

Természetes göndör haj és frufru jól néz ki együtt?

Figyelt kérdés
2011. máj. 8. 11:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
igen.
2011. máj. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

szerintem igen. nem csak a természeteshez.

még neki is jól áll: [link]

2011. máj. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
mekem is az van,szerintem jó.
2011. máj. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
azt tapasztalta már vki, h furán néznek rá azz agyonvasalt fejű tinipicsek, amiért göndör hajatok van?
2011. máj. 8. 11:28
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem is pont ilyen a hajam.

A tinilibák meg nem érdekelnek, én jókat mosolygok, amikor látom, hogy a hajvasalástól szét van töredezve a hajuk vége. :) Barátnőm ráadásul olyan, hogy ha valamelyik úgy néz ránk, akkor mindjárt fennhangon megjegyzi nekem, hogy te, láttad, annak a csajnak hogy néz ki a haja, hogy sz.rrá van égetve? :D

2011. máj. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ahhoz képest hogy szavaidból ítélve lenézed őket, nagyon is érdekel a véleményük ha arra vagy kíváncsi hogy vajon mit szólnak hozzá.....


Ha göndör frufrs akarsz lenni akkor az leszel. Valaki meg nem azért tinipic.a mert vasalja a haját, és nem minden vasalt hajú egyből pic.a. Grat, te is nagyeszű lehetsz.

2011. máj. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Fogjuk rá...am nem az ő véleményükre voltam KIZÁRÓLAG kiváncsi
2011. máj. 14. 14:01
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem igazán vágom, hogy miből vetted le azt, hogy érdekel a véleményük. :)
2011. máj. 16. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
kérdezőnek szólt.
2011. máj. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A kérdező meg arra volt kíváncsi, hogy valaki tapasztalt-e már olyat, hogy furán néznek rá a tinik....
2011. máj. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!