Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen frufru állna jól ha...

Milyen frufru állna jól ha gesztenyebarna hátközépig érő göndör hajam van?

Figyelt kérdés
Mostanában frufru nélkül van a hajam, feltűzöm a frufrumat, de inkább vmi mást szeretnék, sokáig az a hagyományos frufru volt, de már nagyon untam. És nincs jó ötletem.. a homlokom picit széles, de nem vészes egyáltalán. Ja a hajamat nem vasalom, úgyhogy göndör hajhoz illőt szeretnék :) ha tudtok képet linkelni azt megköszönném!
2010. ápr. 3. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Én ilyen féloldalasat javasolnék, nem egészen ilyet ami itt van a képen, de jobbat nem találtam, remélem érted mire gondolok :)

[link]

2010. ápr. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ilyesmire gondoltál?

[link]

ez nekem is tetszik, próbáltam már így viselni a hajamat, de nem marad meg úgy.. :) ötletek, hogy hogyan maradjon meg féloldalasan a frufrum? :)

amúgy köszi a választ!

2010. ápr. 3. 18:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen valami ilyesmire, hát nem tudom mivel maradhat úgy talán hajlakk.
2010. ápr. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi! :)
2010. ápr. 4. 16:02
 5/6 anonim ***** válasza:
nagyon szívesen:)
2010. ápr. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ez igy tenyleg nagyon jo... : kar hogy nem marad ugy neked.... szerintem nekik is mek kelett aljon valahogy ugyhogy aza velemenyem hogy kerdezz meg egy fodraszt ha lehetoseged van ra... szerintem tole kapsz valszt...
2010. ápr. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!