Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítsen már valaki nekem...

Skyskraper kérdése:

Segítsen már valaki nekem abba hogy, hogy tűntessem el?

Figyelt kérdés
Van egy bőrbetegségem..és sehogy sem akar eltűnni még a szar kenőcsökkel sem akiket adtak..valaki valami jó tippel bombázzon már meg mert kéne valami az ekcémára?!(fonetikusan van leírva:))

2013. dec. 9. 00:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát az ekcéma nehéz ügy. Sokaknak telejsen sosem mulik el. legfeljebb ideig óráig tünet mentes. Hogy kinek mi jó rá az is változó. Sokaknak jó rá a shea vaj és nagyon dicsérik a manna szappan termékeit is rá.
2013. dec. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ekcéma nagyon egyedi is tud lenni vagyis érdemes magadnak kisérletezni,de én az illat-és tartósítószer mentes termékeket ajánlom.Aloe vera,kamilla.
2013. dec. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Natúr termékek.
2013. dec. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem sem múlik el, kb. 20 éve küzdök vele. A szteroidos krémek elfojtják őket, de pár nap múlva kijön 10 cm-rel arrébb. Viszket, esztétikailag is zavaró, s egyszerűen nem tudok tőlük megszabadulni véglegesen. Most nyár eleje óta kínlódom. Hiába szedek antiallergén tablettákat, hiába próbáltam homeopátiás kenőcsöt, nem ért semmit. Az akupunktúra sem. Tanácstalan vagyok. Ha megtudsz valamit, légyszi írd meg!A hagyományos orvoslás csak a tüneteket kezeli, de a kiváltó ok nincs meg.Az biztos, hogy tartós stressz vagy túlterhelés esetén fokozódnak a tünetek.
2013. dec. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!