Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Heges pattanások! Hogyan...

Heges pattanások! Hogyan tüntessem el őket?

Figyelt kérdés
az arcom egyik oldalán van 3-4 pattanás, amiket én hülye elkezdtem kinyomkodni, de teljesen nem jöttek ki úgyhogy most varrosodnak de közben még bennük van egy kicsit a gyulladás, úgyhogy gyönyörű piros foltokként virítanak. mit használjak rájuk? bepanthent, duac-ot, teafaolajat, vagy mit érdemes ilyenkor csinálni velük? egy hét alatt el tudnak múlni?

#pontosítok
2013. okt. 27. 19:20
 1/2 A kérdező kommentje:
bocsánat, pontosítok, heges helyett inkább sebes*
2013. okt. 27. 19:21
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát ilyen már velem is előfordult, én sudocremet kentem rá, de akkor egy rohadt nagy, fájdalmas duzzadt fehér pattanássá változott. Aztán lefertőtlenítettem, hátha segít de akkor egy száraz seb lett belőle.. aztán végül hagytam a fenébe, nem piszkáltam és elmúlt. Többször is volt velem már ilyen de eddig csak az vált be nekem, ha már nekiestem, akkor többet nem piszkáltam semmivel és viszonylag hamar meggyógyult.

Ez mondjuk nálam történt így, kitudja hogy a te bőröd hogy reagál a szerekre. De szerintem egy kis bepanthentől jobb lesz. :)

2013. okt. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!