Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lányok, Ti hogyan sportoltok...

Lányok, Ti hogyan sportoltok úgy, hogy ne izzadjatok bele nagyon a hajatokba?

Figyelt kérdés

Elsőre buta kérdésnek tűnhet, de azért a hosszú hajamnál nagy procedúra minden nap végén megmosni, megszárítani, kivasalni... ugyanis minden nap mozgok minimum 30-40 percet. Hiába gumizom fel, akkor is beleizzadok rendszeresen :S


Nincs erre valami praktikátok?

Köszi előre is :)

18/L



2013. júl. 13. 10:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Felkötöm kontyba, jó magasra, majdnem a fejem tetejére, ha rálóg néhány szál a tarkómra, azt hajtűvel feltűzöm.
2013. júl. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Úszok. Úgy nehéz izzadni. :)

(De ilyen "nagymama" módjára úszom, kinn van a fejem, pont azért, amit te is írsz, mert nem akarok minden alkalommal utána órákat a hajammal foglalkozni...)

2013. júl. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi, akkor majd megpróbálom felkontyolni :)

De szerintem még akkor is beleizzadok a töveknél :S

2013. júl. 13. 10:46
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én beleizzadok, de nem mosom meg mindig, megszárad és jó úgy. Nem lesz büdös tőle vagy ilyesmi (a bűzt nem az izzadtság okozza, hanem a magas fehérjetartalmú izzadtságot a hónaljban és még néhány helyen élő bacilusok lebontják, így keletkezik a bűz. Ha gyorsan megszárad, akkor nincs ideje a baciknak a lebontásra. A fejeden különben sem élnek ilyenek.)


A másik, ami nekem sokat segített, mikor kb. 10 vagy még több vékony copfba volt fonva a hajam, akkor valahogy kevésbé izzadt (vagy jobban szellőzött és így nem lett olyan vizes a végére, mert elpárolgott a víz).

2013. júl. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
jobb ötlet, elmész fodrászhoz netre felrakod eladó haj és ha vagy 30 cm körül van elég sok pénzt kapni érte 15.000ft körül vagy több, levágatod és pénzt is keresel vele :)
2013. júl. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát én úszom, de én még közvetlenül azután, hogy vizes lett, ott helyben megmosom samponnal. Aztán ugyanúgy megszárítom. Akkor legalább nem kell otthon hajat mosni:)
2013. júl. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én hiába kötöm kontyba, mégis izzad :(

Viszont egyáltalán nem büdös utána

2013. aug. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!