Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajfestéket használsz,...

Milyen hajfestéket használsz, és mennyire vagy vele elégedett?

Figyelt kérdés
Most szeretném befesteni a hajam vörösre, de nem tudom melyik festék tartósabb és szebb..persze tudom ez hajfüggő is, inkább kikérem itt is a véleményeket.Én vagy Brilliance-re, vagy Palette-re gondoltam.
2009. nov. 25. 09:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Palette jégszőke de nem vagyok megelégedve vele mert nem szivja ki soha rendesen arra a szinre viszont nagyon csíp mert bár nem sok a hidrogén és nem vagyok rá allergiás szar minöségü hidrogént tesznek bele...ugyanez az xxl termékeivel...:S én nem ajánlom..ugyanez néhány Londa colorral..annak 1hét alatt 3 hajmosás után már megkopik a szine...:S én inkább 2havonta lenövéssel járok fodrászhoz rászánok 10.000ft ot de jo minöségü festékkel(ami nem roncsolja olyan nagyon a hajam,és rendesen kiszivja,tartós a szine,és nem csíp, hamar kész vagyok)festik be a hajam.!!(pl csepel pláza,árkád,sugár..az ilyen szépségszalonokba nagyon jó termékeket használnak!!)
2009. nov. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Regebb mindenfele uzletben kaphatohajfesteket kiprobaltam, de egyik sem valt be igazan.Nem lett olyan szine a hajamnak, amilyen kellett volna vagy hamar kikopott.Mar lassan ket eve, hogy a fodraszom rendeli a professzionalis ammoniamentes hajfesteket es nagyon meg vagyok vele elegedve.Amugy szokere van festve a hajam.
2009. nov. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2009. nov. 25. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!