Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tehetném egészségesebbé...

Hogyan tehetném egészségesebbé a hajam?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta szeretnék szép, hosszú, egészséges hajat, de világéletemben, rövid volt, vékony szálú, kevés, töredezett. Ha levágatom az eltört részt, akkor is olyan furcsa (kicsit hullámos), szanaszét áll a vége, mintha nem is lett volna levágva. :( Nem tudnátok valami praktikákat mondani amitől szép lehetne? (valami ilyesmi: http://www.youtube.com/watch?v=lQCZOCsgu5s szerintem gyönyörű haja van egyenesen is és göndören is)

Az enyém volt már párszor festve, de az régen volt, azóta nem is vasalom, nem szárítom, hordok sapkát rá, és a Gliss Kur száraz hajra való permetjét használom mosás után.

Valami egyéb praktikák amiktől szebb lehet? Egy kicsit egységesebb, egészségesebb.



2013. dec. 20. 09:40
 1/9 anonim ***** válasza:

hajpakolásokat tudom ajánlani. ricinus, argán és olíva olajos. én szoktam még hajolajakat is kenni a végére még törölköző szárazon szárítás előtt(kallos elixír és az új piros flakonosat használom nyáron meg a balea after sun-t) és vettem még balea best age elixírt párszáz ft-ért.


nekem ezek használnak, pedig 6 éve vasalom, mosom majd' minden nap, vagy 5 éve van festve is kisebb-nagyobb kihagyásokkal, de legutóbb szétszőkítettem a hajam és csodálatosan rendbe rakták ezek.

2013. dec. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%
költözz az Alpokba
2013. dec. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Ha néhány tincset betekersz és azok a szálak amik ki állnak, azokat vágd le és így felfrissül a hajad.:)
2013. dec. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
belülről kell rendbe raknod magad, egészségeset egyél igyál!
2013. dec. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
kösz h lepontoztal bassszadmeg! ha egy tiszta egészséges környezetben élnél a természetben, akk az az egész testedre lelkedre kihatással lenne, s a változás szembetűnő lenne...gyökér
2013. dec. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Én nem pontoztam le senkit, köszönöm mindenkinek a válaszát.

Utolsó, ha Rám éretted, hogy "gyökér" (mert azt hittem én pontoztalak le) hát nem ártana kicsit körültekintőbbnek lenned. Büszke lehetsz magadra, még az sem tűnt fel, hogy még meg sem néztem a válaszokat, csak most.

2013. dec. 21. 16:35
 7/9 A kérdező kommentje:
*hitted
2013. dec. 21. 16:35
 8/9 anonim ***** válasza:
nem mondtam kérdező h te pontoztál le...aki lepontozott, az tudja csak, neki szól! őt ihlettem eme jelzővel.
2013. dec. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy rendeztük a félreértést :)
2013. dec. 22. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!