Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Közepesen göndör hajam van és...

Közepesen göndör hajam van és eléggé fénytelen, jellegtelen, könnyen lelapul. Mivel tehetném egészségesebbé, szebbé? Félek, hogy elnehezedik az amúgy is lapulásra hajlamos vékony szálú hajam.

Figyelt kérdés
Úgy hallottam kondicionáló segít, máshol hajhabot ajánlottak, megint máshol pedig kis zselét. Jól bevált tippekre, termékekre lenne szükségem, úgyhogy laikusok inkább ne írjanak.
2010. jan. 7. 21:14
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ilyen hajam van.Próbáld ki a Nivea sampont és balzsamot göndör hajra(mindenképpen együtt a kettőt).Ilyen világoskék flakonja van.Utána pedig még vizesen tegyél rá Sunsilk hajhabot(Szintén göndör hajra valót).Én mindig így használom.A hajad szép fényes lesz tőle,lesz tartása,és még a hullámok is szebben állnak.Nekem bevált.

Ha megveszed mind a 3-at kb. 2500 Ft. Hajmosás gyakoriságától függően egy hónapig is elég.

Remélem segítettem.

2010. jan. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!