Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sperma a hajra valóban jót tesz?

Sperma a hajra valóban jót tesz?

Figyelt kérdés
Ne nézzetek hülyének, de hallotam , hogy bika ondó nagyon jót tesz a száraz, törékeny hajnak. A puccos szalonokban használják, csak nagyon drága egy kúra. Az emberek sokkal több vitamint esznek meg és ha valaki lenyeli, szebb lesz a bőr tőle meg a haj is. 10 fontos vitamint tartalmaz. Ezért most elkezdek egy kúrát, csak én nem lenyelem, hanem a hajamra kenem, sajna nem jön ki egyszerre sok ezért összekavarva olivaolajjal és balzsammal fogom használni. Mi a véleményetek? Esetleg valaki próbálta már?
2009. nov. 26. 14:41
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Az elöző hozzászólásomban kólát akartam írni. Sztem az emberi ondó azért jobb, mert több vitamin van benne, mint a bikáéba.
2009. nov. 26. 21:26
 12/17 anonim ***** válasza:
Sue Johenson a Zone Clubon ad szexuális tanácsot is igazolja, hogy nem csinál semmit a sperma, se a hajjal, se a bőrrel. Párommal már több mint 2 éve (és most ne ítéljetek el) megszakításosan szeretkezünk, utána és szájjal segítek neki kielégülni, és nem szoktam kiköpni. Azt hiszed változott valami ez alatt az idő alatt? Semmi a bőröm ugyanolyan pattanásos, a hajam pedig hullik, pedig én lennék a legboldogabb, ha valami történne.
2009. nov. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Szia! Én kérdeztem a kólót!:) Tényleg fakítja a haj színét? Csak a head&soulders-be vagy más samponba is jó? Arányok?

A kérdéseddel kapcsolatban új infóm nincs,de gondolom elég az is amit írtam. Kipróbáltad már? Eredmény?

2009. nov. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Szija!

Igen tényleg fakítja. Egy fodrász továbbképzésen tanultam ezt a kólás dolgot. Amúgy Csak headandshoulders jó, mert az alapból nem egy szín kímélő sampon és azt kell kólával összekavarni, majd jól átmosni vele a hajat. Nem egy nagyon látványos szín változásra kell számítani, de pár ilyen mosás után koptatja a színt.

2009. nov. 27. 12:04
 15/17 anonim ***** válasza:
Értem. Megkereshetlek priviben,mint fodrászt? Lenne egy két kérdésem.:)
2009. nov. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Igen persze. Akkor beállítom, hogy tudj írni privátban is.
2009. nov. 27. 12:35
 17/17 Hairlover ***** válasza:
Végre egy lány aki nem óckodik a hajra élvezéstől. Jelentkeztem volna, de akkor van ki megoldja a problémád. :)
2012. jún. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!