Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen gyakran használtok...

Milyen gyakran használtok hajlakkot? A mindennapokban is szoktatok használni? Milyet használtok, amitől nem ragad össze a hajatok, nem lesz betonkemény, de erősen tart?

Figyelt kérdés

Volt már pár hajlakkom, de egyik sem vált be. Vagy nem volt semmi eredménye a hajlakkozásnak, van összeragadt tőle a hajam, esetleg irritálta a fejbőrömet és kénytelen voltam hajat mosni este még akkor is, ha egyébként nem lett volna szükséges.


Olyan hajlakkot keresnék, ami erősen tart, szeles, párásabb időben is, de nem lesz tőle betonkemény, nem ragad össze a hajam és simán lehet a mindennapokba használni anélkül, hogy minden este hajat mosnék.


Tapasztalatok, vélemények? :)



2013. dec. 26. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Sose használok, mert nem tart viszont iszonyatosan ragad és utána nagyon nehéz megmosni, kifésülni.

És nem szeretem, hogyha beletúrok a hajamba, akkor beleakad a kezem, és a barátom sem szereti :D

2013. dec. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én néha használok, pl ha behullámosítom a hajam, akkor ezzel lefújom, kicsit mintha tartósabb lenne.. Ki szoktam utána fésülni és akkor természetesebb lesz. Vagy pl a választéknál rendszeresen felfelé állnak a babahajaim, azokat is néha hajlakkal lapítom le.

ez a fajta vált be: [link] Taft Volume

2013. dec. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagyon ritkán használok,max tavasszal vagy nyáron mikor felzselézem a hajam!Taft vált be,meg a Kallos!

24/N

2013. dec. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Most én is taftot vettem, sima fekete. A legerősebb, azt hiszem Power. Remélem beválik majd. :)
2013. dec. 26. 13:17
 5/7 anonim ***** válasza:

Már egyáltalán nem használok hajlakkot.

Régen a piros Taft volt a kedvencem.

2013. dec. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én se használok egyáltalán, kifejezetten idegesít, ha rajtam van.
2013. dec. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Annyira én sem szeretem, de még jobban utálom, hogy megcsinálom a hajam és fél óra múlva már nem is látszik, hogy megcsináltam..
2013. dec. 27. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!