Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kozmetikusoktól kérnék tanácso...

Katee12 kérdése:

Kozmetikusoktól kérnék tanácsot az arcomra és a hajam a gond!?

Figyelt kérdés

az arcomon a pattanásokat ki kaparom és sebek lesznek , hogy tudnám eltünteni és a hajam hát... zsíros és korpás ,nem tudom hogy mit tegyek mert azt szeretném ha 4-5 naponta mosshatnám


kérlek segítsetek!

Előre is köszönöm


2013. dec. 26. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Akkor menj kozmetikushoz. Ne itt várd hogy azok fognak válaszolni.. Esetleg keress fel bőrgyógyászt.

Én 20 éves vagyok de így is 3 naponta mosom a hajam.

2013. dec. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem vagyok se kozmetikus, se fodrász, de azért válaszolok, hátha hasznos lesz számodra vagy mások számára.


Először is ne kapard el a pattanásaidat (tudom, nagyon nehéz megállni). A teafaolaj szépen leszárítja a pattanásokat, ha gondolod, próbáld ki.

A szalicilsavas tonik segít halványítani a pattanás utáni hegeket/foltokat (ilyen pl. ez a termék: [link] ). Valamint az arcradír is a barátod, mert eltávolítja az elhalt hámsejteket.

Illetve kozmetikus tud csinálni hámlasztást, az is sokat segít. Esetleg havonta eljárhatnál arctisztításra is, ezzel is gátolva az újabb pattanások kialakulását.


Zsíros hajra nekem a normál hajra való samponok váltak be, a zsíros hajra valók csak kiszárították a hajam.

Ami egy nagyon jó találmány az a száraz sampon. 1-2 nappal el lehet vele tolni a hajmosást.

2013. dec. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne kapard használj fertőtlenítő ecsetelőt rá szépen leszárítja.A haj,az enyém is ilyen most a sapkától.
2013. dec. 27. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat
2013. dec. 27. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!