Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi lehet a gond? SEGÍTSÉG!

Mi lehet a gond? SEGÍTSÉG!

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, és a mellem szőrösödik, pinzettával szoktam kiszedni a sötétebb, erősebb és hosszabb szálakat, de olyan piros folt keletkezik ahonnan kihúztam, és amikor megnyomom fehér akármi is jön ki belőle, utána viszont nem akar elmúlni :(
2013. aug. 28. 00:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány..? Mert nagyon nem mindegy. Ha lány vagy, akkor a szőrösödés hormonális gond, endokrinológushoz érdemes fordulni. Ha fiú, akkor fordulj inkább kozmetikushoz, ők profin megoldják a szőrtelenítést. Ha fehér akármi jön belőle, akkor valószínűleg szőrtüszőgyulladás. Le kell fertőtleníteni és nem nyomkodni. Ha nem múlik el akkor bőrgyógyász tud felírni krémet ami hamar elmulasztja.
2013. aug. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. Mit javasolsz, milyen fertőtlenítő lenne rá alkalmas?
2013. aug. 28. 00:29
 3/5 anonim válasza:

Nekem megszokta a bőröm. mindenki más. Van akinek megszokja ,hogy folyton kitépik/levágják a szőrét, valaki nem. Bőrgyógyász mindneképpen javasolt. Nagyon látszanak a szőrök? mert ha nem ,akkor napozással ,szolival ki tudod halványítani őket. Lézeres kezelés lehet még megoldás.

moszáj trollkodni: mutatsz képet ?:D

amúgy nekem az arcszesz vált be (fiú vagyok, és a fanszőrzetemmel van tapasztalatom)

2013. aug. 28. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csipesszel el tudod távolítani.Fiúknál és lányoknál is előfordul.
2013. aug. 28. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mna igen csipesszel szoktam kihúzni, csak a helye begyullad, akkor elveszem apu arcszeszét és azzal megpróbálom hát ha beválik nálam is, mint nálad :)
2013. aug. 28. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!