Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Váll alá érő félhosszú göndör...

Váll alá érő félhosszú göndör hajam van. Milyen fazonra vágassam?

Figyelt kérdés

Az előző fodrászom teljesen elrontotta a hajamat..Már több embertől is megkaptam a kritikát,hogy valószinűleg egy kezdő fodrásszal volt dolgom,mert egy profi nem követ el ilyesmit.

A hajam fazonját sem tudom úgy igazán megállapítani.Se nem tépett ,lépcsőzetes,nem tudom milyen..

Milyen fazont ajánlanátok göndör hajra,szeretnék tisztába lenni a dolgokkal mielőtt megint fodrászhoz megyek..egy másikhoz.


2013. dec. 26. 19:12
 1/1 anonim válasza:

Az a te dolgod hogy milyenre vágatod.

Nem tudom ,hogy nézel ki szóval lehetetlen így megmondani.

Ez olyan mintha most kiírnám ezt ,hogy "Ehetek mogyoróvajat vagy nem?" lehet ,hogy allergiás vagyok rá vagy lehet ,hogy nem.

Szóval nem lehet így megállapítani. Válassz egy stílust és annak megfelelően csináld meg a hajad.

2013. dec. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!