Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A c vitamin por tényleg jó...

A c vitamin por tényleg jó hajfesték eltávolítására?

Figyelt kérdés
Nézegettem a colour b4 nevű hajfesték eltávolítót de eleget kísérleteztem a hajammal hogy ne merjem kipróbálni...túl sötét lett a hajam a festéktől és attól szeretnék megszabadulni
2013. dec. 26. 21:32
 1/2 anonim ***** válasza:
egy keveset tényleg kopik tőle
2013. dec. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én egyszer nem szándékosan de tudod mivel szedtem le a színét, ok nem világosra, de sokat leszedett ... kamilla, nem filteres, rendes szárított pár száz forintért gyógyszertárban vett, jó erősre főzött, belefacsartam két citrom levét ... nem tudom már mire néztem, talán, hogy szép fényes lesz a hajam :D leszedte a frissen festett hajam :O

Fekete hajam otthon Effassor-ral szedtem le, egyedül, magamnak, semmi baja nem lett, ha nincs más megoldás próbáld ki azt .

Milyen festékkel festetted és milyen színűvel ?

2013. dec. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!