Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Életemben először megyek...

Életemben először megyek szoliba, válaszolnátok a kérdéseimre, nagy segítség lenne?

Figyelt kérdés

Szóval tudom, sok ilyen kérdés van, de ezekre nem találtam meg a választ:

1. Telefonon időpontot kell kérni vagy csak úgy beállítani?

2. Azt már vágom, hogy bugyiban kell befeküdni (vagy anélkül is lehet?)

3. Lát valaki meztelenül?

4. Először csak 5 percre megyek, mert nagyon fehér a bőröm. Ilyenkor meg kell fordulni a hátamról a hasamra vagy fordítva? Tehát hogy fér bele az 5 percbe mindkét oldalam?

5. Amikor befekszem, mi a teendőm?

6. Honnan tudom, hogy mikor jár le az idő?


Köszönöm szépen, ha válaszoltok!


2013. dec. 27. 11:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem gondolod, hogy ez attól függ, hogy konkrétan melyik szoliszalont választod a millió+1-ből?

2. Ahogy tetszik. Nyilván bugyi nélkül van értelme, hogy csík nélkül sülj ronda szolibarnára, de ha nem fertőtlenítik rendesen (van, ahol neked kell! Ki van rakva fertőtlenítőspray.), akkor igencsak pórul járhatsz.

3. Normál szalonban teljesen elszeparált helyen vagy, ahová nem látnak be. Máshol meg igen. :)

4. Nem. Alulról és felülről is ér a "fény".

5. Élvezni, hogy kinyírod a bőröd. Lehetőleg csukott szemmel vagy a kikészített szemüveggel, hogy ne vakulj meg (erős túlzás, de károsíthat).

6. Nem világítanak a csövek.


Remélhetőleg 18 felett vagy, mert az alatt TILOS.

Ezzel védenék a gyerekeket az idő előtti bőröregedéstől és a bőrráktól.


Jó szórakozást a ráncosító koporsóhoz! ;)

[link]

2013. dec. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Teljesen megértelek, én is paráztam, mikor először mentem (nem is tudom, miért, most már vicces az egész). Aki ott van az üzletben, jó esetben mindent elmagyaráz (ha nem, akkor inkább hagyd is ott).
2013. dec. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!