Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van Remington s2013-am de úgy...

Van Remington s2013-am de úgy veszem észre töredezik és száraz tőle a hajam, ezért azt tervezem veszek egy braun satin hair hajsimítót (elvileg ez nem károsítja a hajat) de valahogya régi is nagyon szeretem. Tartsam meg vagy vegyek új braun-t?!?!

Figyelt kérdés
2009. nov. 27. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ugyan, a forró kerámia ígyis úgyis károsítja meg szárítja a hajat, az nem ezen múlik. Ha azt várod, hogy ne törjön a hajad az új hajvasalótól, csalódni fogsz. Azt ugyanis még nem találták fel :( illetve mondanak jókat az egyik remmingtonról asszem ami 15000 ft és van benne vmi avokádós olaj, de abba meg az olajat kell cserélni, ami havonta 5000. Megnéztem a hajvasalódat, tök jó fajta. Miért cserélnéd le? Inkább vegyél márkásabb hajvédőket, pakolást.
2009. nov. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jól van. köszönöm a választ:D
2009. nov. 27. 20:57
 3/4 anonim ***** válasza:
A Remingtonnal nekem is az a tapasztalaotm, hogy ugyan irgalmatlanul jól vasal, de jobban károsítja a hajat mint mondjuk a Bellissima (barátnőm szerint meg a BabyLiss is kíméletesebb, bár az nem vasal annyira jól). Braunt nem ismerem, de a hajvasalók élettartama is véges, 2 évente minimum cserélni kell őket!
2009. nov. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hülyeség az amit az első mondott. Nem kell cserélni a patront havonta, ugyan nekem nincs, de ilyet akarok venni, és nekem is mondta akinek van. Meg azt is hogy ök jó. Em szerintem ha akarod vedd meg a Braunt, hátha jobb lesz.
2009. dec. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!