Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért néz ki borzalmasan a...

Miért néz ki borzalmasan a hajam, ha kivasalom? Ha kiegyenesitem hajmosás után, az egész lelapul, rátapad a fejemre és olyan lesz, mintha egy hete nem mostam volna hajat.

Figyelt kérdés

A hajam valahol az egyenes és hullámos között van, kicsit száraz, vasalás nélkül jó volumenje van, azonban keletkezik benne pár makacs hullám. Ezért szeretném egyenesiteni, de...


Valaki még tapasztalta ezt?



2013. dec. 29. 00:14
 1/3 anonim ***** válasza:
próbáld meg beszárítani :)
2013. dec. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nagyon vékonyszálú hajad van, ami ha ki van vasalva szögegyenesre akkor elveszti a tartását, lelapul, az én hajam is ilyen. Ha mindenképpen egyenesíteni szeretnéd akkor használj szárításkor körkefét, azzal tartást is adhatsz a hajadnak és egyenesítheted is.
2013. dec. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen nektek!
2013. dec. 29. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!