Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti középen elválasztva hordját...

Ti középen elválasztva hordjátok a hajatok, vagy valamelyik (jobb v. bal) oldalt elválasztva?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb szerintetek? középen vagy oldalt?
2013. dec. 29. 13:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem a felnyírt hajam meghatározza a választékom, nagyon oldalt. Ha valakinek szép formájú a feje és illik hozzá, akkor a középen elválasztott jó lehet, de sok esetben a picit egyik oldalra hajazó (:D:D:D) választék jobb.
2013. dec. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Nekem bal oldalon van elválasztva, mert a bal profilom előnyösebb szerintem. Ha középen van elválasztva, akkor kicsit olyan..szopottgombóc fejem van:DD de ezt nem lehet így általánosítani, hogy melyik a jobb, mindenkinek máshogy előnyös.
2013. dec. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem a középen elválasztott nem volt előnyös a hosszú hajamhoz, mert akkor felül lelapult, oldalt meg elállt, és szélesítette az arcomat. (Ami sajnos alapból kerek.)

Tehát, nekem bal oldalon volt a választékom.


Most, hogy rövid a hajam, most középen egy "pontból" nyílik szét mind a négy irányba, így nem lapul le, és szerintem jól áll. (Frufrum is lett, oldalra és hátra is egy pontból indul.)

[link] Ilyesmi a hajam, csak a frufrum nem lóg a szemembe, mert azt nem bírom. :D

2013. dec. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

hajaz=hasonlít, szóval nem igazán jó vicc a szóvicc


én oldalt, az fiatalít

2013. dec. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen kedvem van
2013. dec. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Oldalt elválasztva.
2013. dec. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hosszú a hajam, frufrum is van. Semmilyen választék nincs benne. A frufrum előre van fésülve a többi hajam meg hátra.
2013. dec. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Középen, oldalt nem tudom elválasztani, mert elöl ilyen hegyes kicsit a homlokomnál a hajvonalam és hülyén néz ki.
2013. dec. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Középen, Jesus style.
2013. dec. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!