Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szőkítőpor egyszeri használa...

A szőkítőpor egyszeri használata mennyire károsítja a hajat? Én csak egyszer szeretném a már szőkére festett, de sárgás hajamon, utána Palette Abszolút Platina Szőkítőt használnék a lenőtt részekre.

Figyelt kérdés

Eredeti hajszínem szőke volt, aztán persze bebarnult.:D

A PAlette milyen lenne a lenőtt részen?

:)


Köszi a válaszokat előre is!


2009. nov. 28. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha csak a tövét akarod, akkor szerintem nem károsítja. Ott a legerősebb és legegészségesebb a haj, szóval ki kell bírnia. Magát a terméket nem ismerem.
2009. nov. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Lehet hülyén fogalmaztam... :S:)


Nem a tövét szőkíteném, hanem a hajhosszt és csak egyszer, a lenövést pedig utána a Palette-vel festeném. :)

Csak a hajam már festett részén bizti nem sokat érne a Palette, ezért gondoltam, hogy azt a részt szőkítem. :)

2009. nov. 28. 13:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha csak egyszer használod, nem ronthat sokat a helyzeten :)
2009. nov. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha azért ezt választottad, mert sárgás a hajad, akkor felejtsd el...Nekem még sárgább lett tőle. Hogy szép hamvas legyen, én az XXL jégszőkével festem, viszont ha az eredeti hajszíned nem olyan világos, a tövét másmilyenre fogja leszívni :S
2009. dec. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igazad volt, Utolsó... :(

Most festettem be a hajamat és szörnyű!!...

Most mit tehetnék?? Vegyek egy doboz jégszőkét és 2-3 nap múlva fessem be azzal?? Milyen színe lenne?

Vagy esetleg a hamvasítósampon lehet a megoldás?

Légyszi válaszolj!..

2009. dec. 19. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!