Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kínos, ha tetszik szőrtelenül...

Kínos, ha tetszik szőrtelenül a lábam? (22/F)

Figyelt kérdés

Szilveszterkor szokás szerint fogadtunk a barátokkal, hogy ki mer megcsinálni egy irdatlan baromságot, ezúttal én vesztettem (nem vitt rá a lélek, hogy a fülébe nyaljak egy, a családjáva szilveszterező apának), ezért le kellett borotválnom az egész lábam. Mindig érdekelt, hogy milyen lehet szőr nélkül, de különösebb késztetést nem éreztem, hogy leszedjem. Nagyon furcsa érzés, látványra pedig szebb. Izmos lábaim vannak, és elcsodálkoztam, mennyire kijöttek a formák. Nem érzem magam ettől kevésbé férfinak, vannak úszó, biciklista ismerőseim, akiknek szintén szőrtelen, csak félek, a srácok furán néznek majd a kondiban (tegnap ezért nem tusoltam).


Ahány ház, annyi szokás tudom, szerintetek ez mennyire kellemetlen?



2014. jan. 3. 11:24
 1/10 anonim ***** válasza:
55%

Ha neked nem az,akkor ne izgasson,viszont nekem a férfiakon nem jön be a borotvált láb.

Randiztam már ilyennel,nyáron sima térdnadrág volt rajta,hozzá barnább bőr(nem tudom hogy nap vagy szoli),végig az járt a fejemben,hogy egy férfinak miért kell "női lábakkal" rohangálnia.

2014. jan. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
95%
Én is láttam már a teremben több szőrtelen lábú srácot, ha jó formáid vannak, akkor szerintem nem gáz, és az első válaszolónak igaza van, ha Neked így jó, ne foglalkozz másokkal.
2014. jan. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem nem, gáz sőt szerintem jobb mintha jeti lábad lenne :D
2014. jan. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

Ízlések és pofonok..ha neked így tetszik, akkor úgyse tudunk lebeszélni róla, hagyd így. Viszont nekem se jön be pasinál a borotvált láb.


24L

2014. jan. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%

Semmi gond a szőrtelenítéssel. :) Nekem semmilyen szempontból nem kellemetlen. :)


Pedig én évek óta szőrtelenítem a lábam is, meg mindenhol máshol is. :) Nekem így sokkal jobb a komfortérzetem, kinézetre is jobban tetszik, barátnőmnek is. Nyaranta rövidnadrágban járok, strandra is rendszeresen megyünk, szóval elég szembetűnő a teljes szőrtelenségem. Eddig csak pozitív visszajelzéseket kaptam haver csajoktól, a tapasztalatom, hogy hat csajsziból négy-ötnek bejön a csupaszság. :)

2014. jan. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat, ez valóban az én döntésem, nagyon esztétikusnak tartom, szóval így hagyom és ahogy eredetileg is terveztem, emelem a lábedzések számát, hogy még sokkal formásabb legyen. :)
2014. jan. 3. 16:18
 7/10 PrettyVillain ***** válasza:
Nekem bejön, ha nem szőrös egy srác lába, főleg ha picit barnább a bőre.
2014. jan. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem nem gáz. Utálom a szőrt mindenkin. Egy ideig azt hittem, hogy a rövidnadrágot utálom a férfiakon, aztán rájöttem, hogy az undorító, göndörödő szőrt utálom. Nincs szexibb, mint egy formás, izmos férfiláb, amit látok is, nem csak a szőrerdőt.
2014. jan. 4. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mutass róla képet! :) - akár priviben, ha kínosnak érzed
2014. febr. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
nem kínos, homos...
2014. ápr. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!