Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány évesen vettétek rá...

Hány évesen vettétek rá magatokat az epilátor használatára? Mennyire fájt az első alkalommal?

Figyelt kérdés
14/L
2009. nov. 29. 14:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 14 voltam, de csak az egyik lábamról bírtam leszedni a szőrt, annyira fájt. Kb. 5 év múlva újra megpróbáltam (mondván, az újabb epilátorok már biztosan kíméletesebbek), de akkor sem jutottam tovább. Mások meg simán használják úgy, hogy fel se szisszennek. Nem vagyunk egyformák, van aki a szemöldökszedést vagy a gyantázást nem bírja, én ezeket nem tartom túlzottan fájdalmasnak.
2009. nov. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én pont 14 évesen :) A lényeg, hogy előtte leborotváltam, és hagytam visszanőni picit, hogy megtudja fogni az epilátor, de ne legyen hosszú, mert gy bizony fáj. Amúgy viszont nekem egyáltalán nem, sima Braun epilátorom van, semmi extra.
2009. nov. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen és vicces mert arra számítottam hogy rohadtul fájni fog de nem fájt...mostmeg hacsak belekezdek megőrülök... :D
2009. nov. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
18,mert akkor vettem
2009. nov. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Gyorsak voltatok :) Köszi :)

Félek egy kicsit tőle, itt szemezek vele, hogy mi legyen :)

2009. nov. 29. 14:29
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 14 évesen próbáltam ki, adok egy tippet : epilálás előtt ülj bele jó meleg vízbe, így felpuhul a bőröd és kicsit könnyebb lesz. Az igazság az hogy sajnos eléggé fáj, de nyugodtan próbáld ki jó melegvizes fürdés után.
2009. nov. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi!!

Van még tipped? Pl. hogyan kell utánna ápolni a bőrt ilyesmi. Mert itt olvastam sokmindent, hogy nem lehet utánna testápolózni és hasonlók...Vagy, hogy szőrbenövés ne alakiuljon ki...stb.

Köszi

2009. nov. 29. 14:43
 8/15 anonim ***** válasza:
DM-ben van kis tégelyes szőrtüszőgyulladást csökkentő krém. De ettől függetlenül is begyullad nekem kicsit, nagyon hatásos tippem nincs ellene sajnos :( de szerintem testápolózni kell.
2009. nov. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Megint én (aki a fürdős tippet adta) : Vannak kifejezetten szőrtelenítés utána nyugtató balzsamok, ezek megnyugtatják a bőröd, segít eltüntetni a pirosságot. Nekem a testápoló marta utána, még vörösebb lett.
2009. nov. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
13 voltam, és kb majd besz*rtam, de mára már megszoktam
2009. nov. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!