Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen gyakran mostok hajat...

Milyen gyakran mostok hajat és használtok balzsamot? Melyik márkát szeretitek?

Figyelt kérdés
2014. jan. 6. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát én olyan 4 naponta, szárazsapmont használok közbe, avonos sampon, a balzsamokért nem rajongok annyira, csak nagyon nagyon ritkán szoktam. Hajvégápolót használok néha, az is avonos :)
2014. jan. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
3 naponta mosom,balzsamot már egyáltalán nem használok,inkább illóolajokat,illetve utolsó öblítésnél csalánteát.
2014. jan. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
2-3 naponta szoktam...Wu2-vel szeretem nagyon többféle van abbol is pl:zsíros hajra,száraz hajra..stb Balzsamot használok én a Schaumát ajánlanám én nagyon szeretem!
2014. jan. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szilikonmentes sampont használok, általában Balea, balzsamból is szilikonmenteset, most Isana, de volt már Balea, Alverde. Szerintem a Balea (dm) elég jó márka, sokféle termékük van, nagyon olcsó és sokszor még akciós is, az összetevők is szépek. Az Alverde is jó, de az már egy kicsit drágább kategória, természetes összetevők, széles termékpaletta. 2-3 naponta mosok hajat és mindig használok balzsamot is, mert hosszú hajam van és próbálom megelőzni, hogy töredezzen.
2014. jan. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3 és 4 naponta mosom a hajam. Head&shoulders sampont használok vízzel hígítva kétszer, majd egyik alkalommal balzsamot (Syoss általában, de mindig váltogatom), másik alkalommal hajpakolást, most mézes-tejes van, nem tudom mi a márkája. Hosszú hajam van, de egyáltalán nem töredezik, fél évente járok csak fodrászhoz.
2014. jan. 7. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2-3 naponta mosom. A samponokat mindig variálom, a többi állandó. Mindig használok balzsamot, a Wella Pro Series Repair a kedvencem. Ha megszáradt a hajam, mindig fújok rá Pantene kék kifésülőt, később meg hajvégápolót használok.
2014. jan. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2-3 naponta mosok, vagy Manna szappannal, vagy Faith in Nature rozmaringos samponnal (ami egyébként marhára növeszti a hajamat o.O). Balzsamnak heti egyszer kókuszolajat használok,aztán almaecetes vízzel öblítek.


Az ilyen garnier, avon meg isten tudja milyen márkanevű, rosszabbnál rosszabb, vegyszerekkel telenyomott sz*rokat semmi pénzért nem kenném magamra.....

2014. jan. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!