Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy csajnál ez jó pont, vagy...

Egy csajnál ez jó pont, vagy inkább negatívum?

Figyelt kérdés

Mondjuk szóba jönnek az exek, és elmondom, hogy nekem volt egy másfél éves kapcsolatom..Csajoknál ez előnynek számít, hogy mondjuk az jön le neki hogy "ő nem az az egy egyik csajról a másikra típusú pasi" vagy inkább ne reklámozzam, hogy hosszú kapcsolatom volt?

18/f



2014. jan. 1. 18:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én a lehető legkevesebbet mondom mindig az exeimről, mert egyrészt semmi köze hozzá, másrészt csak bonyodalomra adhat okot.
2014. jan. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
igen, ez az :)
2014. jan. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
mármint jó vagy rossz? :D
2014. jan. 1. 18:49
 4/11 A kérdező kommentje:
én is csak ennyit mondanék erről, ha például kérdezi, hogy mikor volt mondjuk csajom.. csak nem tudom nem-e érdemesebb annyit mondani ,hogy volt pár rövid kapcsolatom.. a hosszú helyett
2014. jan. 1. 18:51
 5/11 anonim ***** válasza:
csak ha szóba kerülnek az exek... ne kezd úgy, h most szakítottál 1,5 év után...
2014. jan. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 QueenRavenna ***** válasza:
48%
az jo me laccik h komoj vagy
2014. jan. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Nálam jó pont volt, hogy a barátomnak két éves kapcsolata volt régebben. Ebből az derült ki hogy nagyon odaadó és ragaszkodó tipus. De inkább ne essen több szó az exekről. Ennyit elég tudni.
2014. jan. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szerintem is jó pont :)
2014. jan. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nálam, ez a dolog kétesélyes

1. Nézd már, csak is egy rendes gyerek, nem megy fûvel-fával

2. Az exedet feltételezem h szeretted, bennem lenne egy olyan is, h még tartasz hozzá...

De! Nagyobb százalékban, úgy is inkább pozitívum, mintsem negatívum!:-)

19/L

2014. jan. 3. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 pannii1125 válasza:
szerintem ne reklámozd!! a barátnők utálják az exet. de persze meg kell tudnia csak nme az első randin hanem kicsit később
2014. jan. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!