Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, hogyan lehet magatokna...

Lányok, hogyan lehet magatoknak befonni a hajatokat pl. francia fonásban (parkettafonás)?

Figyelt kérdés
Sajnos gyerekkoromban volt hosszú hajam sokáig, akkor nagyon szerettem, ha be volt fonva a hajam, felnőttként is volt már hosszú hajam, de mindig csak felkötöttem. Jelenleg be van dauerozva, mivel úgy áll mint a "szénaboglya" jelenleg, úgy gondoltam, be fonom. De sehogysem sikerül, sőt, olyan ügyetlen vagyok, hiába nézem a tükörbe, egyszerűen nem megy... Párommal élek együtt, így csak magamnak tudnám reggelente befonni a hajam. Meg lehet ezt tanulni???? 29/L
2014. jan. 7. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
2014. jan. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is néztem videókat, de nekem mivel elől nem túl hosszú a hajam, így szerte-széjjel bomlik kb. egy keresztezés után, annyira dús a hajam, hogy nem fér el az ujjaim között rendesen :( vagy csak én vagyok ennyire ügyetlen????
2014. jan. 7. 17:43
 3/7 anonim ***** válasza:
szivesen segitenék neked, mert imádok hajakat csinálni, de magamnak én se tudnám megcsinálni még parasztfonásba se befonni :D a fonásokat szerintem nehéz magunknak elkészíteni, de tényleg segitenék ha tudnák :)
2014. jan. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
amúgy 1. voltam (3.)
2014. jan. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi, remélem, azért valahogy kitalálok valami fonásfélét, amit magamnak is meg tudok csinálni, mert ha nem, esküszöm levágatom a hajam!!!! Sajnos nem vagyok eléggé türelmes hozzá, hogy bármi frizurát csináljak belőle, a lófarok meg olyan snassz, ráadásul hullámcsatokkal tele kell pakoljam, mert sok rakoncátlan rövid hajszálam van elől!!!
2014. jan. 7. 17:55
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorold! Nem baj, ha a ronda lesz, meg kimarad egy csomó tincs, csináld meg úgy ahogy tudod, aztán ezt holnap is, meg azután is, és egy idő után menni fog. Ezt nem lehet egyszerre megtanulni, ha tudod az elméletét, akkor sokszor meg kell csinálni, hogy szép legyen (kivéve ha nincs különleges tehetséged a frizurákhoz, de akkor nem kérdeznél itt :)).

Én extra ügyetlen vagyok, régen a sima fonást se tudtam szépre, aztán egy nyáron keresztül majdnem minden estére befontam a hajam, őszre már napközhen is viselhető lett. Ugyanezt megcsináltam pár hónapja a parkettafonással is, elsőre borzalmas lett, kb. a fele maradt csak copfban. Sokszor befontam magamnak itthonra, aztán már csak felemás lett az egész, most meg már egész jól megy.

2014. jan. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, ez egy kicsit bizakodóvá tett! Gyakorolni fogom!
2014. jan. 7. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!