Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek ez probléma...

Szerintetek ez probléma lehet? Sampon ügy :/

Figyelt kérdés
Vettem egy Pure Coconut sampont, ami festett vagy száraz hajra van. Nos, nekem inkább zsíros hajam van (14 éves vagyok).. sajnos csak utólag vettem észre, hogy milyen hajra használandó (az üzletben eléggé megfogott az illata, imádom a kókuszt) Szóval, szerintetek ha zsíros hajra használnám nem ártana a hajamnak? Olvastam pár véleményt máshol, ott azt írják, hogy ritkán zsírosodik tőle a haj, de én azért kicsit mégis tartok.. Ugye festett hajra van, vagy szárazra :D Szerintetek?
2014. jan. 8. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:

zsíros hajra a legjobb:utolsó öblítés langyos csalántea

én is festett/száraz hajra való sampont használok,viszont a csalánteával sikerült kiküszöbölni a gyors zsírosodást,most még 3 nap után is "emberien" néz ki

2014. jan. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi :) de nemigazán ezt kérdeztem hanem hogy ártana-e valamit a hajamnak, vagy nem baj-e, hogy nem kifejezetten a hajtípusomra való sampont használok :D de azért köszi a választ . és légyszi még írjatok véleményeket!!! :/
2014. jan. 8. 16:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Semmi bajod nem lesz, nincs ám akkora különbség sokszor két termék között, csak így jobban el tudják adni. :D

Egyébként a zsíros hajra való samponok sokszor még rontanak a helyzeten, mert túlzottan szárítanak, és ezt a fejbőr még több zsírral ellensúlyozza, úgyhogy lehet még jót is tesz majd, bár korodból adódóan nálad inkább hormonális oka lehet.

Legrosszabb esetben nem válik be, de erre néhány hajmosás után úgyis rájössz. Majd lepasszolod a sampont anyukádnak, barátnődnek, akármi és veszel egy másikat. :)

2014. jan. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem árt a hajadnak! A sampon semmiképpen, esetleg egy száraz hajra való balzsam nagyon zsírosíthaná.. ha imádod az illatát, használd nyugodtan, nekem is volt már száraz hajra való samponom, és nagyon szerettem (az enyém is zsíros). Egy száraz hajnak inkább árt a zsíros hajra való, de ez a kombó nem olyan vészes. A csalánteás öblítés szerintem is jó ötlet.
2014. jan. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Megy a zöld pacsi. :)
2014. jan. 8. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!